Зразок листа до банку (надання кредитних канікул, зменшення % ставки)

 
 

Зразок листа до банку (надання кредитних канікул, зменшення % ставки)

Начальнику Київського

Регіональному департаменту

«БАНК»

_________________________

Начальнику відділення «БАНК»

_________________________від позичальника _____________

Паспорт ________, виданий

________________________________

Поручителя позичальника _________________

Паспорт ________________,Шановний (а) ______________!


Користуючись нагодою висловлюємо Вам свою щиру повагу та подяку за можливість користуватися високоякісними банківським послугами, що їх надає «БАНК».

Станом на 00.00.0000 року я, ________________. користуюся споживчим кредитом, який наданий «БАНК» договір про надання споживчого кредиту № _______________ від __/__/____ (далі - Договір). Кредит мені видано ___________ відділенням «БАНК», що є підконтрольним Київському регіональному департаменту «БАНК», на купівлю нерухомого майна на суму ___________ (__________ тисяч доларів США 00 цнт), що є еквівалентом ______________ (______________ тисяч грн.. 00 коп.) гривень за курсом НБУ на день укладання Договору.За час існування кредитної заборгованості (____місяців) мною жодного разу не були допущені затримки погашення відсотків чи основної суми боргу. Більш того, я всіма силами на протязі всього періоду намагалася випереджати встановлений графік погашення заборгованості (Додаток №1 до Договору) для зменшення загального терміну, встановленого підписаним мною вищезгаданого Договору, аби повернути кредитні кошти раніше встановленого п.____ Договору терміну.На превеликий жаль, склалася дуже складна ситуація у зв'язку із пануванням у світі загальної фінансової кризи , наслідки якої вже відобразилися на українській економіці в цілому, та на моїй родині зокрема. Ускладнює наше становище й той факт, що курс долара США збільшився більше ніж в 1,5 рази порівняно з датою підписання основного Договору, при цьому загальний заробіток родини за попередні три місяці зменшився, більш ніж на 00% (прописом) і перспектив щодо збільшення надходжень до 01.04.2009р. не маємо. Створений родиною запас грошових коштів на зимовий період спаду вже вичерпано задля погашення зобов'язань по Договору.У зв'язку з вище наведеним, просимо розглянути можливість:

1. Або скористатися п. _____ Договору та тимчасово перенести строки оплати, як основного боргу так і відсотків, що нараховані по ньому не раніше ніж 01.04.2009р.2. Або змінити процентну ставку, обумовлену в п._____, в сторону зменшення до 00 % (прописом), на період з 01.01.2009р. до 01.07.2009р., та скористатися цією можливістю для оплати, як основної суми зобов'язань , так і нарахованих процентів в зазначені строки.


Даним листом виражаємо Вам свою готовність до проведення, у разі необхідності, переговорів між нашими сторонами, а також з метою досягнення компромісного та взаємовигідного рішення.


Моя родина впевнена, що всі члени Вашої команди готові йти назустріч при будь-яких виникаючих питаннях, задля процвітання «БАНК» в цілому, та нашої родини зокрема.


Сподіваємось, що добропорядні партнерські відносини допоможуть нам здолати усі труднощі в цей складний для усіх період.
Дата ______________________ ПІБ (Клієнт «БАНКУ»)

Создан 19 авг 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
0683616060 04 ноя 2014 ответить
Спасибо за очерк
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником